"מתקתקות מלוות אותי ואת העסק שלי כבר שנה וחצי, ועזרו לו לצמוח ולגדול בצורה חסרת תקדים. היופי של השירות הזה הוא שאתם משלמים רק עבור מה שאתם צריכים. אין צורך להעסיק עוזר/ת במשרה מלאה רק כדי לבצע משימות שמצריכות 2-3 שעות ביום. ובגלל שהן עזרו לי להתפנות ממשימות יומיומית שפעם הייתי חייב לבצע בעצמי – היום יש לי הרבה יותר זמן להשקיע בפעילויות החשובות בעסק כמו פיתוח עסקי. מרגע שהתפנה לי זמן לפעולות הללו – ההכנסות שלי גדלו, נכנסו יותר פרוייקטים ומשימות וטלי והצוות שלה היו שם כדי לסייע לי לטפל בכל הפעילות החדשה. 
אני חושב שזה אחד הדברים הכי טובים שקרו לי בעסק בשנה האחרונה.
אתם יכולים להיות בטוחים ב 100% שאם אתם עובדים עם מתקתקות אתם עובדים עם צוות מסור, אמין שאפשר לסמוך עליו בכל משימה ולסייע לכם בכל זמן ובכל עניין."

עומר בר,
המעבדה לשיווק דיגיטלי

"אני שמחה על היום ש- Wework הכירו בינינו.

לעבוד עם צוות שכל כך מוכן לעזור, להציל כל מצב, להוות משענת אמיתית ולמצוא תמיד את הדרך לענות לנו לצורך ברמת מקצועיות ללא פשרות, עם חיוך ועם כל הלב, זה בכלל לא ברור מאליו. בטח בעסק כמו שלנו: מורכב, דינמי ועם רמת שרות מקסימלית ללקוחותינו – מנהלים בכירים מארגונים מובילים בארץ ובעולם.

כל יום מחדש הצוות הנפלא, נותן לנו את השקט הנפשי. אנחנו יודעים שאנחנו בידיים מצויינות. לא היה דבר שלא התמודדתן איתו בהצלחה, עם חשיבה מקורית, מחפשת תמיד את הפתרון, אמינה ומקצועית."

קרן שקד,
מנכ"לית ושותפה
B-Pro

"במילה אחת מעולה.
בשלוש מילים אין דברים כאלה. טלי קופרמן מקצוענית, יסודית, זריזה ועושה הכול בנועם.
שרות מזכירות מרחוק עלול לעורר חשש או חוסר נוחות. טלי מפיגה תחושות אלה וגורמת לך לחשוב
"איך לא עשיתי את זה קודם??" 
כל מה שנדרש נעשה, ומעבר לכך. מאוד ממליצה."

נעמה גת
אשת עסקים ומנהלת שיווק בכירה 

"אנחנו עובדים עם מתקתקות כבר מעל לשנה, ומתרשמים כל פעם מחדש לראות את המחויבות של מתקתקות לשירות מדויק, יעיל ונעים. הן השתלבו במהירות וביעילות במערכות שלנו, למדו בקפדנות את ההתנהלות שלנו כמו גם את האנשים והתרבות הארגונית, התאימו את ההתנהלות שלהן לארגון ולבקשות שלנו, והקפידו להשאר כל הזמן עם אצבע על הדופק כדי לוודא שרמת השירות והיעילות נמצאת במגמת שיפור מתמדת.

זאת רמת המחויבות הנדרשת כדי לתת שירות מסוג כזה מרחוק, ומתקתקות עושות את זה עד הסוף.

וגם, היי, מקומות עבודה בצפון 🙂 "

יניב גולן

שותף, lool ventures  

"לאחר 10 שנים של עבודה עם מזכירה "בפורמט הישן והמסורתי" פגשתי פורמט חדש, מקצועי ומרענן אשר שינה לחלוטין את הקונספציה שלי – "מתקתקות" בהובלתה של טלי קופרמן. טלי והצוות, מאפשרות לי למעשה "לשחרר" ולהתמקד בייעוץ, הדבר החשוב והמשמעותי בעסק שלי על מנת שאהיה פנויה לתת ערך מוסף ללקוח.
מדובר בצוות מקצועי ביותר, ברמה פרסונאלית גבוהה מאוד שמטפל בצורה אינטלגנטית, יעילה ומהירה במשימות הרבות."

מורן מאיר ברס,
קשרי משקיעים ומדיה פיננסית

"העבודה עם הצוות של מתקתקות היא חוויה של ממש. אני לא צריך לדאוג לשום תיאום או זמן שמבוזבז על אדמיניסטרציה והכל תפור לי כמעט בלי לשמוע מהן.  היעילות שמאפשרת לי לעשות יותר פגישות חשובות במקום להתעסק בתיאומים, היא מדהימה והעלות היא ממש הוגנת.

אני כבר מעל 3 שנים נעזר בשירותיהן ולא הייתי יכול להיות יותר מרוצה וממליץ לכל מי שמעוניין בחיים פרודוקטיביים יותר ללכת על זה." 

דני הדר,
משקיע ושותף בקרן הון סיכון

"מתקתקות לי מילים. מתקתקות לי רעיונות. מתקתקות לי ביצועים ובזמן שמתקתקות ביעילות ובנועם, אני פנויה להגשים את המהות העיסקית שלי, את מה שרק אני יכולה לעשות.
כל דבר אחר כבר מתוקתק הרי. תודה צוות מתקתקות על הקרקע שאתן לעסק שלי.תמשיכו להשפיע מהשפע שאתן על כל מי שאהבה בליבו לעסק שלו.
תודה על הקרקע להצלחה שלי, נרקיס. "

נרקיס שדה,
מתקשרת ומנחת סדנאות