“אנחנו עובדים עם מתקתקות כבר מעל לשנה, ומתרשמים כל פעם מחדש לראות את המחויבות של מתקתקות לשירות מדויק, יעיל ונעים. הן השתלבו במהירות וביעילות במערכות שלנו, למדו בקפדנות את ההתנהלות שלנו כמו גם את האנשים והתרבות הארגונית, התאימו את ההתנהלות שלהן לארגון ולבקשות שלנו, והקפידו להשאר כל הזמן עם אצבע על הדופק כדי לוודא שרמת השירות והיעילות נמצאת במגמת שיפור מתמדת.

זאת רמת המחויבות הנדרשת כדי לתת שירות מסוג כזה מרחוק, ומתקתקות עושות את זה עד הסוף.

וגם, היי, מקומות עבודה בצפון 🙂 “

יניב גולן

שותף, lool ventures  

“אני שמחה על היום ש- Wework הכירו בינינו.

לעבוד עם צוות שכל כך מוכן לעזור, להציל כל מצב, להוות משענת אמיתית ולמצוא תמיד את הדרך לענות לנו לצורך ברמת מקצועיות ללא פשרות, עם חיוך ועם כל הלב, זה בכלל לא ברור מאליו. בטח בעסק כמו שלנו: מורכב, דינמי ועם רמת שרות מקסימלית ללקוחותינו – מנהלים בכירים מארגונים מובילים בארץ ובעולם.

כל יום מחדש הצוות הנפלא, נותן לנו את השקט הנפשי. אנחנו יודעים שאנחנו בידיים מצויינות. לא היה דבר שלא התמודדתן איתו בהצלחה, עם חשיבה מקורית, מחפשת תמיד את הפתרון, אמינה ומקצועית.”

קרן שקד,
מנכ”לית ושותפה
B-Pro

במילה אחת מעולה.
בשלוש מילים אין דברים כאלה. טלי קופרמן מקצוענית, יסודית, זריזה ועושה הכול בנועם.
שרות מזכירות מרחוק עלול לעורר חשש או חוסר נוחות. טלי מפיגה תחושות אלה וגורמת לך לחשוב
“איך לא עשיתי את זה קודם??” 
כל מה שנדרש נעשה, ומעבר לכך. מאוד ממליצה.”

נעמה גת
אשת עסקים ומנהלת שיווק בכירה 

“לאחר 10 שנים של עבודה עם מזכירה “בפורמט הישן והמסורתי” פגשתי פורמט חדש, מקצועי ומרענן אשר שינה לחלוטין את הקונספציה שלי – “מתקתקות” בהובלתה של טלי קופרמן. טלי והצוות, מאפשרות לי למעשה “לשחרר” ולהתמקד בייעוץ, הדבר החשוב והמשמעותי בעסק שלי על מנת שאהיה פנויה לתת ערך מוסף ללקוח.
מדובר בצוות מקצועי ביותר, ברמה פרסונאלית גבוהה מאוד שמטפל בצורה אינטלגנטית, יעילה ומהירה במשימות הרבות.”

מורן מאיר ברס,
קשרי משקיעים ומדיה פיננסית

“העבודה עם הצוות של מתקתקות היא חוויה של ממש. אני לא צריך לדאוג לשום תיאום או זמן שמבוזבז על אדמיניסטרציה והכל תפור לי כמעט בלי לשמוע מהן.  היעילות שמאפשרת לי לעשות יותר פגישות חשובות במקום להתעסק בתיאומים, היא מדהימה והעלות היא ממש הוגנת.

אני כבר מעל 3 שנים נעזר בשירותיהן ולא הייתי יכול להיות יותר מרוצה וממליץ לכל מי שמעוניין בחיים פרודוקטיביים יותר ללכת על זה.” 

דני הדר,
משקיע ושותף בקרן הון סיכון

כתבו ופרגנו

נעים להכיר
פנה/י אלינו וגלה/י איך להפסיק להשחית זמן יקר ולהתמקד במה שחשוב באמת